popularne aplikacje mobilne
ppsat Posted on 11:17 pm

Poznaj 10 najlepszych aplikacji mobilnych na androida!

Aplikacje mobilne odmieniły nasz świat. Dzięki nim wykonywanie różnych czynności jest bardzo łatwe, a czasami nawet przyjemniejsze. Są one również wspaniałym sposobem na rozrywkę czy zabawę. Prezentujemy wam dzisiaj 10 najlepszych aplikacji na Androida, które musisz mieć?

instagram

Aplikacje mobilne na androida odmienią Twoje życie

  1. CamScanner

Skanowanie dokumentów w domu to funkcja, z której bardzo często korzystamy. Do tego niezwykle przydatna będzie aplikacja CamScanner. Zajmuje się ona obróbką dokumentów, więc wy żadnych poprawek nie będziecie musieli wykonywać ręcznie.

  1. DashClock

Oto aplikacja, która rozbuduje Twoje wszystkie widgety. Dzięki nim możesz rozbudować sobie zegar, który będzie pojawiać się na Twoim ekranie głównym, aby informował o wielu rzeczach. Nieprzeczytane maila, nieodebrane połączenia, pogoda itp.

  1. iA Writer

To doskonała aplikacja, dzięki której będziecie mogli pisać dłuższe teksty na waszym telefonie. Synchronizuje się on z DropBoxem czy Google Drive. To wspaniała aplikacja dla osób, które nie mają komputera, na którym mogliby pisać teksty.

  1. Pocket

Dzięki tej aplikacji możecie zachować na później ciekawe teksty, których w danej chwili nie możecie przeczytać. Będą one na was czekać w aplikacji Pocket. Dzięki temu nie zgubicie artykułu, który jest dla was niezwykle ważny.

  1. Shazam

Ta aplikacja moblina to rozwiązanie problemów wielu z nas. Dzięki niej możecie znaleźć tytuł piosenki, którą cały czas nucicie. Koniec ze wpisywaniem niesklejających się słów do wyszukiwarki.

Te aplikacje mobilne na Androida musisz mieć!

  1. Stocard

Wiele kart lojalnościowych to problem każdego z nas. Dzięki tej aplikacje możecie mieć je wszystkie w telefonie, a nie w portfelu. Dodatkowo daje wam ona pewność, że zawsze potrzebą kartę będziecie mieć przy sobie.

  1. Telegram

To oryginalna aplikacja, która pozwala nam na komunikacje ze znajomymi. Ma wiele interesujących aplikacji, które urozmaicą każdą rozmowę. Wiadomości, które są na niej wysyłane są szyfrowane, więc nikt nie będzie wiedział o czym piszecie. Watro, żebyście ją mieli w swoim telefonie.

  1. Weather Timeline

Jest to niezwyczajna aplikacja pogodowa. Dzięki niej dostaniecie o wiele więcej informacji o temperaturze, opadach niż przy wyszukiwaniu w wyszukiwarce. Każdy podróżnik i poszukiwacz przygód, powinien ją mieć na swoim telefonie.

  1. Wunderlist

Oto kolejna aplikacja, która ułatwi zarządzanie czasem. Możecie do niej wpisywać wszystkie zadania, które macie do wykonania. Ma on bardzo wiele funkcji, dzięki czemu jest najlepszą aplikacją tego typu. Dzięki niej dowiecie się co na kiedy trzeba zrobić w każdym miejscu, w którym jesteście.

  1. Spotify

Słuchanie muzyki offline to rzecz, która przyda się każdemu z nas. Czasami nie mamy połączenia do sieci albo po prostu nie chcemy się z nią łączyć. Z tego powodu zachęcamy was do zgrania aplikacji Spotify na wasz telefon. Posiada ona również bardzo wiele albumów popularnych artystów, więc z pewnością znajdziecie na niej wasze ulubione utwory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *