aplikacje ios
ppsat Posted on 11:19 pm

Top 10 najlepszych aplikacji na iPhone

Aplikacje to rzeczy, które zdecydowanie ułatwiają nam funkcjonowanie. Umożliwiają nam szybki dostęp do informacji, pozwalają zapisać wiele informacji albo się rozerwać. Zaprezentujemy wam teraz przydatne aplikacje iOS.

Najlepsze aplikacje na iPhone, które musisz posiadać

  1. VSCO

Wspaniała aplikacja do obróbki zdjęć. Oferuje wam ona wiele filtrów i funkcji do poprawienia jakości i wyglądu wybranego przez nas obrazu.

  1. StudyBlue

Fiszki to bardzo popularny sposób nauki. Właśnie dlatego powstała aplikacja StudyBlue, która spodoba się wszystkim studentom. Dzięki niej szybko przyswoimy cały materiał. Jest ona bardzo prosta w obsłudze, a fiszki możecie tworzyć na komputerze, a później na telefonie je tylko otwierać. Gwarantujemy, że każdy uczeń (i jego rodzice) będzie z niej bardzo zadowolony.

  1. TouchRetouch

To aplikacja dla wszystkich fanów robienia zdjęć. Dzięki niej możemy obrobić fotografie w bardzo łatwy sposób. Pozwala nam ona również na usunięcie niechcianych elementów i sprawić, że nasze zdjęcia będą piękne i zachwycające.

  1. Splitwise

Rozliczanie się z przyjaciółmi to koszmar dla każdego. Dlatego prezentujemy wam aplikacje na iPhone 5s i nie tylko. Pozwoli wam ona obliczyć wszystko szybko i nie narzuca wam ona konkretnego schematu, według którego musicie wykonywać obliczenia. Na wakacjach czy podczas wieczoru ze znajomymi jest ona obowiązkowa.

  1. Scanner Pro

Skanowanie dokumentów w domu ułatwia załatwianie wielu spraw. Dlatego ta aplikacja to rzecz, którą musicie mieć. Dzięki niej zamienicie zdjęcie na tekst czy wyraźnie zeskanujecie potrzebne wam rzeczy, a dodatkowo eksportuje pliki w PDF.

aplikacje iphone

Aplikacje iOS, które serdecznie wam polecamy

  1. SkyCash

Aplikacja dla podróżników lub osób, które często używają parkingów oraz komunikacji publicznej. Dzięki niej szybko zakupicie wszystkie potrzebne bilety i zapłacić za parking.

  1. Note Dash

To aplikacja, którą polubią wszystkie osoby wykonujące notatki. Pozwoli ona wam na szybkie napisanie wiadomości i odczytać ją, gdy telefon będzie zablokowany. Z pewnością odmieni ona funkcjonowanie każdego z was.

  1. KofiUp

Oto aplikacja dla wszystkich fanów kawy. Dzięki niej możecie zapłacić za ulubiony napój dzięki aplikacji. Pozwali wam ona zaoszczędzić wiele pieniędzy. Obsługiwana jest ona w największych Polskich miastach, więc jeśli w jednym z nich mieszkacie albo jesteście w podróży, musicie z niej skorzystać.

  1. NaviExpert

Wspaniała aplikacja dla wszystkich kierowców. NaviExpert uchodzi za jedną z lepszych nawigacji, jaką możecie posiadać. Dzięki niej dowiecie się o zmianach na drogach i pomoże wam wybrać pas, który będzie odpowiedni dla waszej trasy. Ta ostatnia funkcja pewnie przekona do niej każdego tak jak nas.

  1. AVG Photo Cleaner and Manager

Bałagan w zdjęciach, to problem każdego posiadacza iPhone. Dlatego prezentujemy wam tę aplikacje iOS. Będzie ona przeglądać naszą galerię i z niej wybierać najlepsze zdjęcia z pośród wielu takich samych. Dzięki niej nasze fotografie będą uporządkowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *